Visas kategorijas

Kvalitātes saistības

Sākums>Par mums>Kvalitātes saistības

Kvalitātes saistības

Koncentrējoties uz produktu kvalitāti un orientējoties uz klienta prasībām, Beyond ir izveidojis stabilu kvalitātes vadības sistēmu, veicot plānošanas, kontroles un uzlabošanas kvalitātes triloģiju. Beyond ievēro patiesību, izcilību un progresu, pamatojoties uz modernām ražošanas iekārtām un spēcīgu tehnisko spēku, kā garantiju ņemot stingru ražošanas vadību un kvalitātes kontroli.

Beyond rīcībā ir standarta ražošanas cehs nacionālā līmenī: ar inteliģentām vadības metodēm tiek panākti vizualizēti un standartizēti ražošanas vadības procesi; Produkti tiek atlasīti pēc stingra izvērtēšanas procesa no izejmateriāla līdz iepakojumam, nodrošinot kontroles standartus un izsekojamību visā procesā no materiāliem, procesa un gatavajiem produktiem; Materiālu savlaicīgas piegādes ātrums no bāzēm pārsniedz 1%, un elektroniskās kvalitātes pārbaudes ātrums sasniedz 95%.

Beyond, kurai pieder valsts vadošā testēšanas laboratorija, pilnībā atbilst materiālu un produktu veiktspējas prasībām, kas nodrošina klīnisko pielietojumu drošību un uzticamību dažādās vidēs.


Sertifikāti

Beyond ir sertificēts ar ISO9001, ISO13485, CE, ISO14001, OHSAS18001, nacionālo GB/T29490-2013 un darba drošības standartizācijas III pakāpi.

Populāras kategorijas

0
Pieprasījuma grozs
    Jūsu pieprasījuma grozs ir tukšs