Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

"Dziļi ara" Turcija — tūkstošiem jūdžu ilga palīdzība, lai kopīgi cīnītos pret epidēmiju

Laiks: 2021-12-07 Rezultāti: 401

     Turcijas Republika (turku: Türkiye Cumhuriyeti; angļu: The Republic of Turkey), saukta par Turciju, ir valsts, kas robežojas ar Eiropu un Āziju. Tā robežojas ar Melno jūru ziemeļos, ar Vidusjūru dienvidos, ar Sīriju un Irāku dienvidaustrumos un ar Egejas jūru rietumos. , Robežojas ar Grieķiju un Bulgāriju, un austrumos robežojas ar Gruziju, Armēniju, Azerbaidžānu un Irānu. Turcijas ģeogrāfiskā atrašanās vieta un ģeopolitiskā stratēģiskā nozīme ir ārkārtīgi svarīga, un tā ir krustceles, kas savieno Eiropu un Āziju.

tītars

    Jaunais kroņa vīruss turpina izplatīties, un epidēmijas situācija daudzās valstīs joprojām nav optimistiska. Pēdējā laikā Turcijas epidēmijai ir tendence atgūties. Preses laikā: Turcija pēdējo 23,496 stundu laikā ir pievienojusi 24 6,435,773 gadījumus cīņā pret jauno kroņa epidēmiju. Kopš epidēmijas sākuma kopumā apstiprināti 57,283 XNUMX XNUMX saslimšanas gadījumi, bet kopējais mirušo skaits ir XNUMX XNUMX.

三代泵在土耳其高端使用的装机场景_副本

    Sunfusion sērijas infūzijas sūknis Semi-2|Erch-6|Anim-8 

Turcijas augstākās klases klubos izmantotie scenāriji

   TĀLĀK Medical ir apņēmusies padziļināt Turcijas tirgu un ir ieguvusi vienprātīgu atzinību no vietējiem izplatītājiem un slimnīcām par izcilo produktu kvalitāti un labu lietotāja reputāciju. Epidēmijas skartajā Turcijā ir liels pretepidēmijas materiālu trūkums. Vietējie izplatītāji steidzami pasūtīja lielu skaitu materiālu no mūsu uzņēmuma. Pēc pasūtījuma saņemšanas mūsu uzņēmums nekavējoties aktivizēja ārkārtas darba plānu, palielināja neinvazīvo ventilatoru un elpošanas masku izejvielu krājumus, kā arī sakārtoja ražošanas līnijas darbiniekus, strādā virsstundas, lai ražotu, un pieliek visas pūles, lai nodrošinātu epidēmijas profilaksi un kontroli. materiāli tiek garantēti, lai nodrošinātu pasūtījumu savlaicīgu piegādi.

微 信 图片 _20211207151549_ 副本

      Mūsdienās pasaule jau sen ir globāls ciemats, un visu valstu iedzīvotāju likteņi ir cieši saistīti. Epidēmijas priekšā mums ir jāapvienojas. Biyang Medical vienmēr ir ievērojis misiju "izmantot zinātni un tehnoloģijas, lai pavadītu cilvēku veselību", un, cik vien iespējams, veicina globālo cīņu pret "epidēmiju".


Iepriekšējais: Meklējiet inovācijas un progresu, Beyond ir priekšgalā

Nākamais: Byond Medical palīdz Vidusāzijas valstīm cīnīties pret epidēmiju

Populāras kategorijas

0
Pieprasījuma grozs
    Jūsu pieprasījuma grozs ir tukšs