Visas kategorijas

Jaunumi

Sākums>Jaunumi

Augstas plūsmas deguna kanulu skābekļa terapija "Sailing out", lai apmierinātu tirgus pieprasījumu

Laiks: 2021-08-02 Rezultāti: 652

     Pēdējā laikā epidēmija Dienvidaustrumāzijā ir strauji atjaunojusies, un tās medicīnas resursi ir nepārtraukti saspringti. Saskaņā ar epidēmijas datiem, ko 27. jūlijā publiskoja Indonēzijas Nacionālā katastrofu palīdzības aģentūra, Indonēzija pievienoja 45,203 2069 jaunus gadījumus un 10,000 jaunus nāves gadījumus, kas ir jauns rekords kopš uzliesmojuma Indonēzijā. Malaizijā, Taizemē ir vairāk nekā 27,6,260 XNUMX gadījumu vienā dienā. Līdz XNUMX XNUMX jauniem apstiprinātiem gadījumiem Vjetnamā tika ziņots līdz XNUMX. jūlijam.微 信 图片 _20210728173812

      BEYOND Medical kā pretepidēmijas līdzekļu piegādes ārzemēs galvenais uzņēmums ir demonstrējis Ķīnas spēku un sniedzot Ķīnas cerību pasaulei. Saskaņā ar pašreizējo epidēmijas dinamiku uzņēmumu vadītāji ātri formulēja vadlīnijas, nekavējoties aktivizēja ārkārtas darba plānus, palielināja izejvielu krājumus augstas plūsmas deguna kanulu skābekļa terapijai un noorganizēja ražošanas līnijas darbiniekus strādāt virsstundas.esošajā, un tajā pašā laikā paātrināt piegādes ātrumu, lai nodrošinātu, ka klientu pasūtījumi tiek nosūtīti nevainojami 2–5 dienu laikā, dodot priekšroku Dienvidaustrumāzijas valstu smago epidēmijas apgabalu steidzamo vajadzību nodrošināšanai.

微 信 图片 _20210728173918

     Šobrīd BYOND Medical ir nodrošinājis lielu skaitu augstas plūsmas deguna kanulu skābekļa terapijas Dienvidaustrumāzijas valstīm, tostarp Indonēzijai, Vjetnamai, Taizemei ​​utt., kas efektīvi aizpildīja nepilnības medicīnas iekārtās un turpināja nodot "ķīniešu spēku" pretepidēmijas karš Dienvidaustrumāzijā.


Iepriekšējais: BYOND Medical savus produktus prezentēja 84. Ķīnas starptautiskajā medicīnas aprīkojuma izstādē

Nākamais: Jaunumi | Tirgū nonāk Hopefusion infūzijas šļirču sūkņu sērija

Populāras kategorijas

0
Pieprasījuma grozs
    Jūsu pieprasījuma grozs ir tukšs