Visas kategorijas

Inovatīva pētniecība un attīstība

Sākums>Par mums>Inovatīva pētniecība un attīstība

Inovatīva pētniecība un attīstība


               

Kopš dibināšanas uzņēmums Beyond ir veicis milzīgus ieguldījumus pētniecībā un attīstībā, ir savācis (izveidojis) vecāko programmatūras un aparatūras inženieru un mehatronikas ekspertu grupu, ir izveidojis spēcīgu, lielu, pragmatisku un efektīvu pētniecības un attīstības komandu, kurā ir slaveni klīniskie akadēmiķi un konsultanti. Ar lielisku pētniecības un attīstības komandu un ražošanas tehnoloģijām Beyond vispusīgi veicina inovāciju spēju, precīzi atbilst mainīgajām tirgus prasībām, kas saistītas ar tūlītējām tirgus izmaiņām, reformas notiek laika gaitā un progresā, lai nodrošinātu augstas veiktspējas produktus un profesionālus pakalpojumus, izmantojot priekšrocības ražošana un tehnoloģija.

                       

Tikmēr Beyond attīsta padziļinātu sadarbību ar Centrālo Dienvidu universitāti, Čangšas Zinātnes un tehnoloģiju universitāti, Hunaņas Ķīnas medicīnas universitāti, kā arī vairākām zinātniskās pētniecības iestādēm un akadēmijām. Turklāt Beyond piemēro klīniskās prasības un jaunākās medicīnas tehnoloģijas ir iemiesotas ārstniecībā Beyond produktu inovācijā, kas arī ir apņēmusies veicināt cilvēku veselības attīstību ar labākiem un vērtīgākiem produktiem un risinājumiem.

                       

Kā Hunan Hi-tech Entrepreneurs Beyond ir izstrādāts un piešķirts gandrīz 20 patentu un autortiesības uz 16 programmatūras lietojumprogrammām, kas ir reāls atbalsts ilgtspējīgai uzņēmuma attīstībai, izmantojot to faktiskajā ražošanā, tehnoloģiju stabilitātes un uzticamības uzlabošanu un galvenās konkurētspējas uzlabošana. 


Populāras kategorijas

0
Pieprasījuma grozs
    Jūsu pieprasījuma grozs ir tukšs