Visas kategorijas

Global Market

Sākums>Par mums>Global Market

Iekšzemes tirgus

               

Beyond specializējas infūzijas pārvaldībā (infūzijas sūknis, šļirces sūknis u.c.), miega apnojas risinājumos elpošanas veselības aprūpē (CPAP, BPAP ierīces un maska), zobārstniecības iekārtās, medicīnas inženierijā, medmāsu izsaukšanas sistēmā utt., ko izmanto visā pasaulē tūkstošiem medicīnas iestāžu. Beyond ir labas sadarbības attiecības ar daudzām slimnīcām un ekspertiem. Ar vairākiem birojiem un meitasuzņēmumiem dažādās provincēs un pašvaldībās un autonomos reģionos, piemēram, Džendžou, Naņdzjinā un Čendu, Beyonds biznesa līnijai ir globāls pārklājums vairāk nekā 50 valstīs un reģionos, veidojot pilnīgu pārdošanas un pakalpojumu tīklu.

                       

Tikmēr Beyond attīsta padziļinātu sadarbību ar Centrālo Dienvidu universitāti, Čangšas Zinātnes un tehnoloģiju universitāti, Hunaņas Ķīnas medicīnas universitāti, kā arī vairākām zinātniskās pētniecības iestādēm un akadēmijām. Turklāt Beyond piemēro klīniskās prasības un jaunākās medicīnas tehnoloģijas ir iemiesotas ārstniecībā Beyond produktu inovācijā, kas arī ir apņēmusies veicināt cilvēku veselības attīstību ar labākiem un vērtīgākiem produktiem un risinājumiem.

                       

Kā Hunan Hi-tech Entrepreneurs Beyond ir izstrādāts un piešķirts gandrīz 20 patentu un autortiesības uz 16 programmatūras lietojumprogrammām, kas ir reāls atbalsts ilgtspējīgai uzņēmuma attīstībai, izmantojot to faktiskajā ražošanā, tehnoloģiju stabilitātes un uzticamības uzlabošanu un galvenās konkurētspējas uzlabošana. 


Aizjūras tirgus

Pēdējos gados Beyond paplašina savu starptautisko sasniedzamību un veido globālo mārketinga tīklu ar 3 lieliskām starptautiskām mārketinga komandām.

                       

Mūsu produkti ir labi pārdoti vairāk nekā 50 valstīs un reģionos:

                       

Dienvidaustrumāzija: Taizeme, Filipīnas, Malaizija

                       

Eiropa un Amerika: Vācija, Lielbritānija, ASV, Kanāda

                       

Citas: Brazīlija, Krievija, Dubaija, Indija

                       

Beyond produkti un pakalpojumi ir ieguvuši atzinību un augstu reputāciju masveida medicīniskās aprūpes darbinieku vidū.

Populāras kategorijas

0
Pieprasījuma grozs
    Jūsu pieprasījuma grozs ir tukšs